پیام فرستادن
خانه

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD کنترل کیفیت

نظرات مشتریان
شما مطمئناً چیزی فراتر از یک تامین کننده عادی برای ما بوده اید.

—— Thanh (ویتنام

ما به گریل های نامرئی با کیفیت بالا افتخار می کنیم ، سالهاست که از مشتریان خود شکایتی دریافت نمی کنیم و خدمات شما سریعترین است. خوشبختانه با شما تجارت می کنیم.

—— کریستر (تایلند)

شما همیشه با مشاوره تخصصی خود خیلی سریع به درخواست ما پاسخ می دهید.

—— پاسکال (سنگاپور)

از حمل و نقل سریع بسیار سپاسگزارم.

—— اوگنیا (مالزی

خیلی ممنونم برای پاسخ سریع

—— پراکاش (هند)

ما به گریل های نامرئی با کیفیت بالا افتخار می کنیم ، خدمات شما سریعترین است. خوش آمد به تجارت با شما هستیم.

—— تام (کامبوج)

شما یک فروش خوب و مشبک های نامرئی حرفه ای هستید.

—— جکی yan میانمار

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

مشخصات QC

 

1. مشبک های نامرئی بهترین انتخاب برای خانه شما هستند

 

اگر در بازار گزینه های جلوپنجره پنجره ای هستید ، ممکن است با اصطلاح "جلوپنجره های نامرئی" روبرو شده باشید.از نظر فنی ، آنها واقعاً دیده نمی شوند.اما برای دیدن سیم های ظریف و نازک که از آن طرف عبور می کنند باید دقت کنید.

 

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD کنترل کیفیت 0

 

2. مشبک های نامرئی زنگ نمی زنند (اما فقط در صورت دریافت موارد مناسب)

 

توری های نامرئی در واقع از فولاد ضد زنگ ساخته می شوند که برای محافظت بیشتر در پلاستیک یا لاستیک قرار گرفته اند.اما اگرچه فولاد ضد زنگ به اندازه سایر فلزات یا آلیاژها در برابر زنگ زدگی حساس نیست ، بسته به این که از چه درجه ای تشکیل شده باشد ، زنگ زدگی می کند.متاسفانه همه فولادهای ضد زنگ برابر نیستند.نمرات متداول فولاد ضد زنگ برای مشبکهای نامرئی شامل 202 ، 304 و 316 است. دو مورد اول پس از قرار گرفتن در معرض عناصر برای مدت زمان طولانی ، زنگ می زنند ، در حالی که 316 اینگونه نیست.بنابراین مطمئن شوید که توری های نامرئی ساخته شده از فولاد ضد زنگ 316 تهیه می کنید.

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD کنترل کیفیت 1

 

3- انتخاب کنید که می خواهید آنها در جای خود ثابت باشند یا قابل جابجایی

 

پنجره های مشبک نامرئی ثابت در جای خود ثابت شده اند و نمی توانند جابجا شوند.

با استفاده از کابلها بر روی دیوار نصب شده ، همانطور که از نام آنها مشخص است ، مشبکهای نامرئی ثابت ، پس از نصب قابل جابجایی نیستند.آنها معمولاً برای بالکنهای فاقد ساختار پنجره ای موجود و یا در خانه هایی که نمی توان مانند سایر کانکسها ساختمانهای اضافی نصب کرد ، از آنها استفاده می شود.توجه داشته باشید که برای نصب دیوارهای ثابت به یک دیوار بتونی جامد نیاز خواهید داشت.نمی توان آنها را بر روی دیوارهای جعلی یا دیوارهای ساخته شده از موادی که به عنوان مثال مانند چوب مقاوم نیستند نصب کرد.

 

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD کنترل کیفیت 2

 

4 جلو پنجره مشبک نامرئی بسیار مقاوم است

جلوپنجره های نامرئی با ضخامت 2 میلی متر علاوه بر ساخته شدن از ماده مقاوم مانند فولاد ضد زنگ ، حداکثر وزن حدود 180 کیلوگرم را دارند.با این وجود ، توری های نامرئی Bailing دارای ضخامت 2.3 میلی متر هستند ، به این معنی که حداکثر وزن آنها 234 کیلوگرم است.

 

منقل های نامرئی را نیز نمی توان با استفاده از قیچی معمولی برش داد.بنابراین برای افراد دارای کودک خردسال ، دیگر نیازی نیست که نگران قطع شدن مشبک ها از طریق مشبک ها در یک جلسه کار بدون نظارت باشید.

 

با این وجود می توان توری ها را با استفاده از سیم برش برش داد ، بنابراین توجه داشته باشید که نباید از توری های نامرئی برای جلوگیری از ورود افراد خارج از خانه به عنوان مثال سارق استفاده شود ، بلکه برای حفظ امنیت سرنشینان داخل خانه استفاده می شود.

 

GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD کنترل کیفیت 3

 

 

 

اطلاعات تماس
GUANGZHOU DAOYE METAL TRADE CO., LTD

تماس با شخص: Ms. Alice

تلفن: 8615914233525

فکس: 86-20-34902317

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)